Foto 2021

Ieskats 2021.gada svētkos: 

Nometne Vītolēni notiek kopš 2003.gada, lai turpinātu dižā skaņraža Jāzepa Vītola galveno mērķi – veidot muzikāli izglītotu tautu. Jaunieši attīsta profesionālo meistarību un noslēguma koncertā kopā ar Latvijas amatierkoriem atklāj īpašo Dziesmusvētku sajūtu. Tikai šeit – Gaujienā, Jāzepa Vītola „Gaismas pils” kopkora izpildījumā skan KATRU GADU!!!

Vītolēnu klātbūtne Gaujienai piešķir ko īpašu. Mūzikas skaņas, pa celiņiem plūstošie bērnu bariņi mēģinājumu starplaikos, prieks, jaunas tikšanās, intensīvi mēģinājumi, sajūsma koncertos un asaras nometnes noslēgumā par to, ka jāšķiras no draugiem…

Gaujienas  noskaņas, ko rada “Anniņu” apkārtne, bērnu un pieaugušo kopīgie koncerti, ļauj pārliecināties par mūzikas vienojošo spēku. Skatītāju un dalībnieku pozitīvās atsauksmes par iepriekšējo gadu svētkiem pārliecina, ka tradīcijas  jāturpina.

Nometni organizē biedrība Vītolēni sadarbībā ar Gaujienas pagasta pārvaldi un kultūras iestādēm, atbalsta Vidzemes plānošanas reģions, Valsts Kultūrkapitāla fonds, SIA Vidzemes papīrs, SIA Very Berry,  Latvijas Galda Hokeja Federācija, Situation Balticum no Zviedrijas u.c.

Mīļi gaidīti katru vasaru uz koncertiem „Jāzepa Vītola paradīzē – Gaujienā!”

Nometnes vadītāja Ilze Dāve, Gaujienas mūzikas un mākslas skolas direktore,

Ineta Riepniece.

Biedrība Vītolēni, reģ. nr. 40008256767  SEB banka, konta nr. LV14UNLA0050024497173