Vītolēni

Vasaras radošā nometne Vītolēni 2018.gadā no 20.līdz 28.jūlijam Gaujienā!  Flautu grupa jau ir pilna. Var piedalīties, dziedot korī, bet instrumentu spēlēt individuālajos un ansambļu priekšnesumos.

Uzmanību! Pirms anketas aizpildīšanas, Vītolēnu kontā jāveic pirmā iemaksa 10 € par katru dalībnieku, obligāti norādot Vārdu(s) Uzvārdu(s), par kuru/kuriem dalībniekiem tiek maksāts. 

Rekvizīti: Biedrība Vītolēni, reģ. nr. 40008256767 Konta nr. LV14UNLA0050024497173  

PIETEIKŠANĀS no 1.janvāra ŠEIT!!!

2018.gadā jau 16.reizi Gaujienā notiks vasaras nometne Vītolēni, kur aicinām piedalīties bērnus un jauniešus vecumā no 10 līdz 18 gadiem ar  priekšzināšanām instrumentu spēlē vai dziedāšanā. Nometnē profesionālu pedagogu un brīvprātīgo darbinieku vadībā izveidotais  koris un simfoniskais orķestris nedēļas laikā sagatavos programmu Jāzepa Vītola Mūzikas dienu koncertiem, kā arī saturīgi  un radoši pavadīs  brīvo laiku. 

 Nometnes dalības maksa 140 € (Ja vairāki bērni no ģimenes, tad par katru bērnu 10 € mazāk).

Pēc anketas aizpildīšanas un 10 € ieskaitījuma, saņemsiet apstiprinājumu norādītajā vecāku epastā. Iemaksātā summa tiks ieskaitīta dalības maksā, bet neattaisnotas neierašanās gadījumā netiks atmaksāta. 

Nometnes orķestri veido simfoniskā orķestra instrumentu grupas ar ierobežotu skaitu. Kad instrumentu grupās un korī noteiktais vietu skaits būs piepildīts, anketu varēs aizpildīt rezerves statusā uz vietām, ja kāda atbrīvosies. 

Jau pagājis laiciņš kopš Rudens koncerta Smiltenē. Daži saka, ka nevar sagaidīt nākamo vasaru! Gaujienu, vasaru, sauli, mūziku, kopābūšanu….

Kādu daļu no tā iespējams sajust arī ziemā, tādēļ 2018.gada 27. janvārī tiekamies Ogrē uz Ziemas koncertu! Programmā, protams, vasarā iestudētais. 

Sekojiet informācijai mājaslapā! Ilze Dāve 26492989