“Tikšanās ar Jāzepu Vītolu”

Jāzepa Vītola muzejs “Anniņas” piedāvā iespēju tikties ar Jāzepu Vītolu klātienē!
Uzvedums „Tikšanās ar Jāzepu Vītolu” iepazīstina ar komponista nozīmīgo ieguldījumu Latvijas mūzikas dzīves attīstībā un tā svarīgo nozīmi šobrīd, ļaujot izprast Jāzepa Vītola radošo personību – lielo cilvēcību, humoru, rūpes, mīlestību, pacietību un pedagoģisko talantu. Uzvedums ir piemērots demonstrēšanai skolās, 40 minūšu laikā spilgti izgaismojot divas nozīmīgas Latvijas kultūras Kanonā iekļautas vērtības. Izglītojošais iestudējums rada pavisam neticamu profesora klātbūtnes sajūtu un iepazīstina ar Jāzepu Vītolu saistošā un netradicionālā veidā.  Priekšnesumā skan J.Vītola mūzika, citāti no vēstulēm, dienasgrāmatām un izspēlētas ainiņas, izceļot komponista humoru. 

 Ar Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) atbalstu sadarbībā ar Vidzemes augstskolas virtuālās realitātes laboratoriju uzvedums tika uzņemts 3D formātā. Uzlieciet 3D brilles vai skatieties 360 grādos 360 izrāde ” Tikšanās ar Jāzepu Vītolu.” – YouTube

Uzvedumu piedāvā Gaujienas radošā grupa: Jāzepa Vītola memoriālā muzeja „Anniņas” vadītāja Ineta Riepniece, Jānis Krišjānis, Gaujienas mūzikas un mākslas skolas direktore Ilze Dāve.

Kontakti:  Ineta Riepniece 29247772 riepniece@gmail.com; Ilze Dāve  26492989 ilze.dave@gmail.com;